Wprowadzamy kolejne wzory sukcesywnie. Wszystkie wzory szablonów , dostępne są również na starej stronie
www.sklep.batgraf.pl

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma takiej potrzeby. Wszystko co musisz zrobić z kodem HTML, to skopiować zawartość pliku tekstowego i wkleić w edytorze w Allegro. Po prostu - kopiuj - wklej.

W żadnym razie. Wszystkie pliki graficzne umieszczone są na komercyjnym serwerze VPS (klasa wyżej niż zwykły wirtualny) i są tam bezpieczne.

Codziennie robiona jest kopia bezpieczeństwa w trzech różnych wersjach.

Nie, cena szablonu, to jedyna opłata. Nie doliczamy nic więcej.

Oczywiście. Dział techniczny bardzo chętnie pomoże Ci jeśli wystąpią jakieś problemy lub wystawianie pierwszej aukcji będzie kłopotliwe, czy niezrozumiałe.

Niestety nie jest to możliwe - z dwóch powodów. Regulamin na to nie pozwala, dlatego, że nie można udostępniać szablonu czy odpłatnie czy też za darmo, osobom trzecim.

Po za tym Twój szablon jest podpięty do Twojego konta w Allegro i jeśli nawet ktoś skorzysta z niego, menu i tak będzie przenosić potencjalnego kupującego do Twojego konta. To działanie znowu sprzeczne jest z regulaminem Allegro i można za to oberwać tzw "bana"

Tak. Pola tekstowe są tak skonstruowane, że rozciągają się w miarę pisania treści.

Nie obawiaj się, że rozciągną szablon - tekst będzie się załamywał w odpowiednim miejscu i przechodził estetycznie w dół.

Tak. Odpowiednio wcześniej otrzymasz wiadomość e-mail z ilością dni jakie pozostały do końca Twojego abonamentu. Takich wiadomości będzie aż trzy, więc trudno będzie przegapić.

Oczywiście. Możesz mieć niekreśloną ilość szablonów. Nie trzeba zakładać nowych kont.

Jeśli skopiujesz i wkleisz kod rabatowy w okienko do tego przeznaczone, jest bardzo prawdopodobne, że właśnie tak się stanie - cena może się nie zmienić, ale - kod i tak zadziała, cena zostanie odpowiednio zmniejszona.

Przy kopiowaniu i wklejaniu, skrypt może tego nie rozpoznać - nie wpisujesz z klawiatury, ale jest na to sposób - wystarczy zaraz za kodem postawić kursor (kliknąć) i wcisnąć "delete" na klawiaturze - cena od razu się uaktualni.

Wygenerujesz go samodzielnie. Podasz nr Gadu Gadu, Skype, e-mail czy inne potrzebne Ci informacje, a na koniec zobaczysz kod HTML do skopiowania. To bardzo proste.

Niestety nie jest to możliwe ze względu na bezpieczeństwo. Jeśli potrzebujesz szablonu dla drugiego swojego konta, możesz zarejestrować nowe.

Nie ma żadnych ograniczeń - możesz wystawiać tyle aukcji, ile tylko chcesz :)

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij